Imię i Nazwisko
Twój e-mail:
Telefon:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapraszam do Kontaktu

 

 

BK-Art

Projektowanie wnętrz

 

 

Telefon

+48 883 749 317

 

Email

projekty@bk-art.pl

 

NIP

583-112-64-56

WIZUALIZACJE

On Line

Wariant III

Wariant II

Wariant I

W ramach oferty proponujemy usługi projektowe z podziałem na trzy warianty oraz dodatkowe usługi w zależności od potrzeb.

 

W każdym z poszczególnych wariantów, projektant ma inny stopień zaangażowania w proces inwestycyjny od którego zależy czas wykonania usługi i cena.

OFERTA / CENNIK

Kolejnym etapem jest przekazanie projektu w wersji papierowej i elektronicznej, wraz z dokumentacją techniczną i kosztorysem. Niezależnie od wybranego wariantu oferty, przekazuję listę zakupową wraz ze specyfikacją.

5. PRZEKAZANIE PROJEKTU

To jest czas na prezentację 3D oraz wybrane zdjęcia wszystkich zaprojektowanych pomieszczeń. Ulubiony i wyczekiwany moment, gdyż wszystko jest urealnione, a Państwo mogą zobaczyć jak będzie wyglądał pokój, kuchnia czy łazienka jak komponują się wybrane zestawy, kolory  a nawet dodatki.

4. WIZUALIZACJA

Kolejne spotkanie to omówienie przedstawionych wariantów jako inspiracje, wykonane na podstawie rozmowy wstępnej. W tym miejscu inwestor dokonuje wyboru jednego z przedstawionych wariantów, który będzie bazą w kolejnych etapach.

3. PRACA TWÓRCZA

Drugie spotkanie odbywa się w miejscu inwestycji, gdzie dokonywana jest inwentaryzacja czyli pomiary i zrobienie dokumentacji fotograficznej. Przedstawiane są również warunki współpracy, harmonogram prac, cena oraz terminy płatności.

2. FORMALNOŚCI

Pierwsze spotkanie jest zapoznawcze. Określamy warunki współpracy, jakie są oczekiwania oraz potrzeby stylistyczne jak i funkcjonalne.

1. SPOTKANIE Z KLIENTEM

PROCES PROJEKTOWANIA

Zdjęcie profilowe BK-Art

Na początek coś o sobie ...

 

Projektowanie i aranżacja wnętrz jest dla mnie pasją, hobby i czymś przez co można wyrazić i zwizualizować potrzeby a niekiedy i marzenia. Projektuję tak by wygląd i modny design połączony był z funkcjonalnością.

 

Jak długo zajmuję się projektowaniem?

 

Tak naprawdę to trudno określić, gdyż tworzenie, kreowanie i dostosowywanie przestrzeni wokół mnie towarzyszy mi odkąd pamiętam. Natomiast jak to w życiu bywa najbliżsi zachęcili mnie do tego bym swoją pasją i zamiłowaniem podzieliła się z innymi, a hobby zamieniła na praktykę zawodową.

 

Jeżeli dysponujesz przestrzenią na które nie masz pomysłu lub masz pomysł ale nie wiesz od czego zacząć albo po prostu nie masz czasu na szereg czynności związanych z projektem i aranżacją, jesteś w dobrym miejscu.

 

Z przyjemnością i zaangażowaniem pomogę odnaleźć i zwizualizować Tobie to czego potrzebujesz by przestrzeń którą dysponujesz spełniała Twoje oczekiwania.

 

Poniżej strony znajdują się propozycje ofert w III wariantach. Jeżeli żadna z nich nie spełnia Twoich oczekiwań możemy zmodyfikować każdą z nich i „uszyć ofertę na miarę” specjalnie dla Ciebie.

Witam

Beata Kaźmierczak

BK-Art Projektowanie wnętrz

© Copyright 2018 by BK-Art